Likvidátor obezity

Mimořádně jsme spustili pro všechny registrované plnou verzi na 14 dní ZCELA ZDARMA!

Neváhejte a vstupte se do aplikace Optimální svět, pracujte s osobním jídelníčkem a pohybovým plánem. Zhubněte a zůstaňte hubení, bez drastických diet, bez jojo efektu.

5 pomocníků zatočí s vašimi kily! Likvidátor obezity pro zdravé a účinné hubnutí

Pojďte hubnout s Optimisty

pro všechny zájemce o hubnutí jsme nachystali prvních 14 dní v aplikaci v placené verzi programu zdarma a bez jakýchkoliv následných závazků.  Rozhodně toho využijte a poznejte trumfy, které udělají z hubnutí činnost která vás bude motivovat a bavit.

1. Zdravý jídelníček a pohybový plán

jídelníček i pohybový plán generujeme přímo pro vás z vašich registračních údajů s ohledem na zvolenou cílovou hmotnost. Zkoušejte měnit skladbu jídel a sledujte barvy potravin i jejich hodnotu Optonů, která je nejdůležitější pro hodnocení hubnutí Optoměrem.

2. „Oblíbené položky“ zrychlí práci s jídelníčkem a pohybem

Potraviny, jídla či celé dny ukládejte do „Oblíbených položek“ – obrovsky vám to zjednoduší práci jídelníčkem, vylaďte si tak vlastní jídelníček a sestavení týdenního plánu bude hračkou na pár minut. Stejný systém použijete i u cvičebního plánu s oblíbenými cviky, sestavami či celými tréninky.

3. Optoměr vás hlídá

Originální chytré body OPTONY (nikde jinde je nenajdete) zjednoduší složité výpočty kalorií. Stačí denně sníst potraviny za 100 optonů a za týden získat pohybem rovněž 100 optonů a nic jiného nemusíte sledovat. Pokud to splníte, jste na nejlepší cestě k dosažení cílové hmotnosti. Optoměr vám vždy ukazuje jak jste na tom v daném týdnu.

4. Sbírejte slevy, ptejte se v poradně

Systém vás sám průběžně odměňuje za aktivitu. Sbíráte „virtuální peníze“ Optolary, které měníte za výrazné slevy pro platbu programu či nákupy v e-shopu. Něčemu nerozumíte a nenašli jste pomoc v nápovědě, piště do Poradny, poradci se těší až s nimi budete komunikovat a jsou připraveni kdykoli vám pomoci.

5. OPTIPLUS váš výživový poradce

Pro ty, kteří mají raději osobní přístup „vlastního“ živého odborníka je tady OptiPlus. Kombinuje výhody osobního trenéra, který zná vaše priority i problémy s přednostmi internetové komunikace díky kterým i tuto individuální péči dostanete za zlomek peněz, které by vás stála osobní návštěva poradny. Navíc nemusíte nikam chodit a ušetříte spousty času (tedy dalších peněz).

…tak neváhejte a pojďte se s námi učit zůstat hubení.