Motivace k hubnutí

Motivační nástroje programu, nehubněte, zhubněte. V procesu takové změny, jako je například snaha zbavit se nadváhy je motivace základním předpokladem úspěchu a nejčastější příčinou neúspěchu. Víme však také, že internetové přednášky Vám samy o sobě nepomohou.

Vše je proto skryto v systému, který Vám nabízíme. Víme, že Vás to musí bavit. Vítejte v Optimálním světě! Žijte zdravě, soutěžte a bavte se v našem virtuálním světě.

Ptáte se co je v Optimálním světě tak revolučního, čím se náš virtuální svět liší od obecných energetických kalkulaček nebo internetových jídelníčků?

virtuální „Měna“ OPTOLAR

Jak vyplývá z prezentovaných obecnějších informací, je to virtuální měna, se kterou pracujeme. Pokud jdete správným směrem, Vaše konto utěšeně roste. Všechna Vaše aktivita v rámci systému je spravedlivě ohodnocena. Odměnami nešetříme, tresty téměř neznáme. Vše stojí na pozitivní motivaci. Tento systém nám umožňuje motivovat k aktivitě, neřídit se pouze výsledky. Pouhé bazírování na výsledku zabíjí aktivitu. Neustále podněcování aktivity jistě jednou výsledky přinese.

„Měna“ slouží k nákupům dalších služeb, můžete s nimi soutěžit  s ostatními uživateli a i pro milovníky hazardu máte připraveno překvapení …

Kde hledat podporu pro boj s negativními stravovacími a pohybovými návyky?

Virtuální „Komunita“  přátel = OPTIMISTŮ

je netradiční komunita lidí přítomných v našem systému. Vedle tradičních funkcí jako je pozvání kamarádu a přátel, vzájemné diskuse a psychická podpora, výměna informací a zkušeností obsahuje funkce ne zcela tradiční. Jak již bylo uvedeno ani „Komunita“ není izolovaným prvkem, ale součástí komplexního systému, který díky jejímu propojení s „Měnou“, „Komunitou“ a „Uživateli“ přichází s funkcemi dosud nevídanými.

A je tady řada dalších důvodů, proč se do našeho vitruálního světa zaregistrovat a vyzkoušet si ho buď v té nejjednoduší OPTIMIN formě ZCELA ZDARMA a nebo v plné formě OPTIMUM která Vás za týden bude stát méně než krabička cigaret. Pro ty, kteří se chtějí o své zdraví starat s největší intenzitou připravujeme OPTIPLUS, vycházející z analýzy a se zcela individuálním přístupem díky vlastnímu trenérovi a výživovému poradci.