Referenční partneři

Konkrétní zkušenosti partnerů, kteří OptiPlus využívají pro efektivní práci se svými klienty

Přidejte se k progresivním a úspěšným, staňte se partnerem OptiPlus

Seznamte se s konkrétními trenéry a výživovými poradci, kteří program již vyzkoušeli a mohou potvrdit, že nabídka partnerství OptiPlus je více než pouhý marketing.

Ilona Pánková, nutriční specialistka, Prostějov

„Do programu OptiPLUS se mi nejprve moc nechtělo, protože jsem si musela zadat jídelníčky a další nutné informace… Ale ještě, že jsem se překonala! Dnes mi práce s programem ušetří i desítky hodin času měsíčně a mohu tak efektivně komunikovat i s 20 klienty. A také je mohu kontrolovat prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Obsluha programu je pro mě dnes už hračka. Spolupráce s klukama z onlinehubnuti.cz je taky fajn, ještě že jsem do toho šla!“

Ilona Pánková - partner Optimálního světa (OPTIPLUS)

 

 

Jan Vundrle, osobní trenér, Olomouc

 

Jan Vundrle trenér - partner Optimálního světa

Vystudoval jsem přírodovědeckou fakultu UP v Olomouci a absolvoval Trenérskou školu Ronnie.cz. Zaměřuji se na kondiční cvičení klientů a tvorbu stravovacích plánů. Ke klientům přistupuji jako k osobnostem s individuálními potřebami. Během mé pětileté praxe jsem pečoval o velké množství mužů, žen i dětí, a pomáhal jim dosahovat vytyčených cílů. Ke zdravému životnímu stylu patří i zdravá strava. Při tvorbě jídelníčků pro své klienty spolupracuji s www.onlinehubnuti.cz. Tento portál mi zjednodušil práci, je velmi přehledný a databáze jídel široká. Nemusím se zdržovat dlouhým přepočítáváním kalorií, navíc lze recepty ukládat do oblíbených a využívat je poté opakovaně. Zákazník získá svůj jídelníček a má možnost online konzultací, kde ladíme potřebné podrobnosti. Z&a acute;jemci si také zkouší do jídelníčku doplňovat vlastní potraviny a jejich vhodnost poté dále probíráme. Optimální svět v sobě kloubí jak problematiku zdravého stravování, tak také pohybových aktivit, což jsou dva nejdůležitější prvky pro změnu životního stylu a tělesných proporcí. S projektem jsem velmi spokojen jak díky skvělé komunikaci, tak díky inovativnímu a komplexnímu přístupu.