Zdravé hubnutí pro všechny

S pomocí internetové aplikace Optimální svět za 10 minut zjistíte, co děláte při hubnutí špatně a jak můžete své zdraví efektivně změnit a trvale zhubnout.

Díky našemu programu poznáte, kde děláte základní chyby ve výživě či pohybu.

Stačí se zaregistrovat a získáte ZDARMA na 14 dní plný profil BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ v programu OPTIMUM, který je nejefektivnějším pomocníkem měnícím trápení z hubnutí v zábavu, v případě, že nevyžadujete osobní péči.

OPTIMUM – jednodušeji už to nejde

Vyzkoušeli jste různé přípravky pro hubnutí a diety a bez úspěchu? Nebo se vám povedlo zhubnout a opět jste přibrali? Hledáte rádce a zároveň nevíte komu se svěřit? Nemáte dost času pro návštěvy odborníků?

Pak tady máte OPTIMUM – variantu programu, která dělá z hubnutí zábavu, maximalizuje efektivitu, zjednodušuje a urychluje hubnutí, ukáže vám nejefektivnější cestu pro zařazení zdravé stravy a dostatku pohybu do vašeho každodenního života. Tato varianta obsahuje systém OPTONŮ, jedinečnou pomůcku pro efektivní hubnutí, kterou jinde prostě nenajdete.

OPTIMUM – výživový a pohybový poradce, kterého máte neustále nablízku, můžete se mu svěřit s problémy a přitom máte zajištěnu takovou míru anonymity, jaká právě vám vyhovuje.

To za pouhých 250 Kč měsíčně, navíc s možností i 50% slev, které získáte pravidelnou aktivitou v programu.

  • Získáte na celý měsíc automaticky na míru sestavený týdenní jídelníček a cvičební plán
  • Díky OPTONŮM nepotřebujete vůbec počítat kalorie!!!
  • Okamžitě zjistíte jak upravit stravu
  • Jednoduše vidíte, kolik potřebujete pohybu
  • Grafy vám ukážou, zda plníte svůj plán

 

Osobní profil a plán si vytvořte ZDE